Antalya’da bakterili su tehlikesi… Uyarılara rağmen su doldurmaya devam ediyorlar, hastalık riski var Antalya’da bakterili su tehlikesi… Uyarılara rağmen su doldurmaya devam ediyorlar, hastalık riski var

Muratpaşa Belediyesi’nin 3 farklı mahalleye kurduğu eğitim merkezleri öğrencilere destek vermeye devam ediyor. Eğitim merkezlerinde 28 öğrenci dereceye girdi.

Sınavkodlama

YÜZDE 25’LİK DİLİME GİRDİLER

Muratpaşa Belediyesi’nin 3 mahallede bulunan destek eğitim kurs merkezlerinde geride kalan eğitim ve öğretim yılında 8’inci sınıfa 108 öğrenci devam etti. Ücretsiz olan Zeytinköy, Ermenek ve Memurevleri destek eğitim kurs merkezlerinden 105 öğrenci 2 Haziran’da yapılan LGS sınavında ter döktü.

Destek Eği̇ti̇m Merkezi̇ (3) (Small)

Tercih döneminin başladığı LGS’de Muratpaşa öğrencilerinin 2’si yüzde 10’luk dilimde yer alırken toplam 28 öğrenci yüzde 25’lik dilime girme başarısı gösterdi. Muratpaşa Belediyesi’nin 2014’te açtığı Zeytinköy, Ermenek ve 2017’de hizmete giren Memurevleri Destek Eğitim Kurs Merkezi, 17 Temmuz’da sona erecek tercih döneminde rehberlik hizmeti de verecek.

Kaynak: MURATPAŞA BELEDİYESİ / BÜLTEN