Eğitime önemli katkılar sunan Kepez Belediyesi, ilçenin dört bir yanında hizmet veren destek kurslarıyla çocuk ve gençlere eğitimde fırsat eşitliği sunuyor. Belediye bünyesinde hizmet veren Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi, her yıl düzenlediği YKS hazırlık kursları ile yüzlerce öğrenciye üniversite kapılarını aralıyor. Kepez Belediyesi, yıl boyunca Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi’ndeki destek eğitim kursları ile YKS’ye hazırlanan öğrenciler için moral pikniği düzenledi.

Kepezden Yks Ogrencilerine Moral Piknigi 5 (Small)

Sınav stresini azaltmak ve moral desteği sağlamak için gerçekleştirilen etkinlik, öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Piknik boyunca öğrenciler, coşkulu anlar yaşadı. Halay çekerek eğlenen gençler, düzenlenen müzik dinletisi ile keyifli vakit geçirdi. Etkinlikte, sınav öncesi moral depolayan öğrenciler, arkadaşlarıyla güzel bir gün geçirmenin keyfini yaşadı.

ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEKLERİNİ İLETTİ

Kepezden Yks Ogrencilerine Moral Piknigi 3 (Small)

Antalya’da ürküten tablo! Bir sabah uyanacağız Antalya olmayacak Antalya’da ürküten tablo! Bir sabah uyanacağız Antalya olmayacak

Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Evrim Yalçın da, Yasin Naci Ağaroğlu Eğitim Merkezi’nin moral pikniğine katılarak, öğrencilerin heyecanına ortak oldu. 8-9 Haziran da gerçekleştirilecek TYT ve AYT sınavlarında öğrencilere başarılar dileyen Başkan Yardımcısı Yalçın, “Burada öğrencilerimizin bütün yıl boyunca verdikleri emeklerin bir sonucu olarak, sınav öncesinde streslerini atmaları ve sınava daha rahat girmeleri için arkadaşlarımız tarafından güzel bir organizasyon düzenlendi.

Kepezden Yks Ogrencilerine Moral Piknigi 4 (Small)

Hem müzik, hem eğlence, hem de temiz havadan yararlanarak sınava moral depolayarak girmelerini istedik. Öğrencilerimize, Kepez Belediye Başkanımız Mesut Kocagöz’ün selamlarını getirdik. İnşallah sınav sonuçları açıklandığında başkanımızla beraber öğrencilerimizin bu başarılarını kutlayacağız. “ dedi.

Kepez Belediyesi, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına(YKS) girecek öğrenciler için düzenlediği TYT ve AYT hazırlık Kursları ile her yıl yüzlerce öğrenciye üniversite kapılarını aralıyor.

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ / BÜLTEN