Konyaaltı ilçesi Sarısu Mahallesi Antalya-Kemer yolu üzerinde meydana geldi. Ahmet K., şehir merkezinin Kemer istikametine seyir halindeyken 15 DG 855 plakalı otomobilin direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan otomobil refüjlerde bulunan kanalın beton bloğuna vurulup durdu.

62351 (1) (Small)

Kazayı görenler durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine kaza yerine polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri otomobilde sıkışan Ali Sarı'yı ​​15 kişinin çabasının ardından bulunduğu yerden sedyeye alarak çıkardı. Kazayı hafif atlatan sürücü Ahmet K. ile kardeşi Mustafa K. (16), tedbir amacıyla ambulansa alındı.

62351 (2) (Small)

Kazayı haber alıp verme olayının yerine gelen baba Süleyman K. ise panikle kişilere baktı. Süleyman K., sürücü olan oğlu Ahmet K.'ye sarıldıktan sonra diz çökerek, gözyaşlarına boğuldu. 

62351 (6) (Small)

Fenalık geçiren Süleyman K. su isterken, oğlu Ahmet K. ise 'Su yok mu' diye bağırmaya başladı. Bir süre sonra sakinleştirilen Süleyman K., küçük oğlu Mustafa K. ile ambulansa binerek giderken, Ahmet K. ise tedavisini kabul edemedi.

62351 (7) (Small)

Sigara yangını dünyanın en büyük acısını yaşattı Sigara yangını dünyanın en büyük acısını yaşattı

Ekipler kazayla ilgili çalışmalar başlarken, hurdaya dönen arabalar ise çekici ile yerden kaldırıldı.

Kaynak: DHA