‘Bir Bilenle Bilge Nesil’ ödülleri verildi ‘Bir Bilenle Bilge Nesil’ ödülleri verildi

25.Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında düzenlenen Buray konseri, tüm Kumluca’nın kalbinin attığı yoğun bir katılımla Orhan Okulu Caddesi’nde gerçekleşti. Konser öncesinde Ersin Show, gösterileriyle ve eğlenceli etkinlikleriyle izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

KUMLUCALILAR EŞLİK ETTİ

Ersin Show sonrasında sahneye çıkan Buray, sahne görselleriyle ve şarkılarıyla izleyenlere adeta müzik şöleni yaşattı. Konser alanını dolduran Kumlucalılıar, Buray’ın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ettiler. Konserde Kumluca’da olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Buray, daha nice etkinliklerle Kumlucalılarla bir arada olmak istediğini belirtti.

Gecenin Sonunda Cicek Verdiler (Small)

BAŞKAN BURAY’A ÇİÇEK VERDİ

Belediye Başkanı Mesut Avcıoğlu; Kumluca Kaymakamı Tekin Erdemir ve Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi’yle birlikte Buray’a çiçek takdim ettiği konuşmasında: ‘’Buray kardeşimiz güzel ve yumuşak sesiyle bütün yorgunluğumuzu aldı. Birkaç saat önce bir sohbetimiz oldu. Sadece sesi değil, yüreği ve kalbi de çok güzel. Kendisini ağırlamaktan çok mutluyuz. Sizler adına kendisine çok teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Cok Sayıda Kumlucali Izledi (Small)

STK BAŞKANLARI VE MUHTARLARA PLAKET

Belediye Başkanı Mesut Avcıoğlu; Buray konseri öncesinde Kumluca Tarım ve Seracılık Festivaline, Yörük Göçüne, Yörük Çadırlarına ve Yörüklük kültürünü tüm dünyaya tanıtma konusunda sundukları katkılarından dolayı Sivil Toplum Kuruluşu temsilcilerine ve mahalle muhtarlarına plaket takdim etti.

Buray Konserini Izlediler (Small)

Kaynak: BÜLTEN