Gaziantep’te yaşayanlar hava durumunu merak ediyor. Yarının tatil olmasından dolayı vatandaşlar, hava durumunun nasıl olacağını araştırıyor. Peki Gaziantep’te yarın hava nasıl olacak, 1 Nisan günü Gaziantep’te yağış var mı? İşte 1 Nisan Pazartesi günü Gaziantep hava durumu

Hava Durumu Görsel

GAZİANTEP İLÇELERİNİN HAVA DURUMU

ARABAN

Araban’da 1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 9 derece, en yüksek sıcaklık 28 derece olacak.

İSLAHİYE

İslahiye’de 1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık 27 derece olacak.

KARKAMIŞ

Karkamış’ta 1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 10 derece, en yüksek sıcaklık 29 derece olacak.

Hava Durumu 1

23 NİSAN KARGO AÇIK MI, KAPALI MI? 23 Nisan PTT KARGO çalışıyor mu, dağıtım yapılacak mı? 23 NİSAN KARGO AÇIK MI, KAPALI MI? 23 Nisan PTT KARGO çalışıyor mu, dağıtım yapılacak mı?

NİZİP

Nizip’te 1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın etkisini göstermesi bekleniyor. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık 27 derece olacak.

NURDAĞI

Nurdağı’nda 1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bekleniyor. En düşük sıcaklık 12 derece, en yüksek sıcaklık 29 derece olacak.

OĞUZELİ

Oğuzeli’nde 1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık 27 derece olacak.

ŞAHİNBEY

Şahinbey’de 1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık 27 derece olacak.

Antalya Hava Durumudeğişti

ŞEHİTKAMİL

Şehitkamil’de 1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık 27 derece olacak.

YAVUZELİ

Yavuzeli’nde 1 Nisan Pazartesi günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 11 derece, en yüksek sıcaklık 28 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN