Sıcak hava dalgasının kasıp kavurduğu Antalya’da vatandaşlar, serinlemenin yollarını arıyor. Sıcaklardan dolayı bunalan vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınlayacağı hava durumu raporunu sık sık takip ediyor. Nem oranının her geçen gün artmasıyla bunaltıcı havaların hakim olduğu Antalya’da vatandaşlar, havaların en zaman serinleyeceğini merak ediyor. Peki Antalya’nın ilçelerinde yarın yağış olacak mı? Antalya’da 21 Haziran Cuma günü hava nasıl olacak?

21 HAZİRAN ANTALYA HAVA DURUMU

Antalya 21 Haziran (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 21 Haziran Cuma günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 21 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 21 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 21 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Antalya'nın o mahallesine yeni bir proje geliyor... Muhtardan rahatlatacak açıklama Antalya'nın o mahallesine yeni bir proje geliyor... Muhtardan rahatlatacak açıklama

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 21 Haziran Cuma günü güneşli bir havanın etkili olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 21 Haziran Cuma günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 21 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 21 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

Antalya 21 Haziran Hava Durumu (Small)

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 21 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 21 Haziran Cuma günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 21 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 21 Haziran Cuma günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 21 Haziran Cuma günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

Antalya 21 Haziran Hava Nasil Olacak (Small)

KONYAALTI

Konyaaltı’da 21 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 21 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 21 Haziran Cuma günü havanın az bulutlu olacağı tahmin ediliyor. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 21 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Antalya 21 Haziran Hava (Small)

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 21 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

SERİK

Serik’te 21 Haziran Cuma günü az bulutlu bir havanın olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN