‘Yasayı Geri Çek’ Kampanyası’na figüratif sanat ile destek ‘Yasayı Geri Çek’ Kampanyası’na figüratif sanat ile destek

Antalya’da etkisini gösteren bunaltıcı havalar nedeniyle vatandaşlar serin havaların ne zaman geleceğini sık sık araştırıyor. Sıcak havaların yanı sıra nemli havalarında etkili olması nedeniyle vatandaşlar, zorlu hava şartları ile mücadele etmeye çalışıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu raporuna göre Antalya’da sıcaklıkların etkisini artıracağını duyurdu. Peki Antalya’da 8 Temmuz Pazartesi günü (yarın) hava nasıl olacak? Antalya’da yarın hava nasıl olacak?

ANTALYA 8 TEMMUZ HAVA DURUMU

Antalya 8 Temmuz Hava Durumu (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 30 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 30 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 43 derece olacak.

Antalya 8 Temmuz Hava (Small)

ELMALI

Elmalı’da 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 29 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

Antalya 8 Temmuz (Small)

KEMER

Kemer’de 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 30 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 30 derece, en yüksek sıcaklık ise 43 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük hava sıcaklığı 30 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya 8 Temmuz Hava Nasil Olacak (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük hava sıcaklığı 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük hava sıcaklığı 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 43 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük hava sıcaklığı 30 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

SERİK

Serik’te 8 Temmuz Pazartesi günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük hava sıcaklığı 30 derece, en yüksek sıcaklık ise 42 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN