Antalya’da nemli havalar nedeniyle bunaltıcı havalar yaşanıyor. Sıcak hava dalgasının etkili olması nedeniyle vatandaşlar Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu raporunu sık sık araştırıyor. Hava sıcaklıklarının ne zaman düşeceğini merak eden vatandaşlara üzücü haber Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden geldi. Yayınlanan hava durumu raporunu göre Antalya’da sıcaklıklar devam edecek. Peki Antalya’da 28 Haziran Cuma günü (yarın) hava nasıl olacak? Antalya’da yarın hava kaç derece olacak?

28 HAZİRAN ANTALYA HAVA DURUMU

Antalya 28 Haziran Hava Durumu (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 28 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 28 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 28 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 28 Haziran Cuma günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’da 28 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 28 Haziran Cuma günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

Antalya 28 Haziran Hava (Small)

FİNİKE

Finike’de 28 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 28 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 28 Haziran Cuma günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 28 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 28 Haziran Cuma günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi dünyaca ünlü plaj için ihaleye girecek! Antalya Büyükşehir Belediyesi dünyaca ünlü plaj için ihaleye girecek!

Antalya 28 Haziran (Small)

KEMER

Kemer’de 28 Haziran Cuma günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 28 Haziran Cuma günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’da 28 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 28 Haziran Cuma günü mevzi sağanak yağışlı bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 28 Haziran Cuma günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

Antalya 28 Haziran Hava Nasil Olacak (Small)

MANAVGAT

Manavgat’ta 28 Haziran Cuma günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 28 Haziran Cuma günü az bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

SERİK

Serik’te 28 Haziran Cuma günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN