Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri, bayramda otogarda yaşanacak yoğunluğu göz önünde bulundurarak, ziyaretçilerin temiz ve düzenli bir ortamda seyahat etmelerini sağlamak amacıyla harekete geçti. Çim biçme ve ağaç budama çalışmaları ile otogarın yeşil alanları daha bakımlı hale getirilirken, kapsamlı temizlik faaliyetleri ile de otogar genelinde temizlik yapıldı.

Belediye Ptpgar Temizliği (2)

Antalya’nın tarım ilçesinde yeni dönem başlıyor Antalya’nın tarım ilçesinde yeni dönem başlıyor

ANTALYA’DA OTOGARA BAYRAM TEMİZLİĞİ

Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı tatili boyunca yaşanacak olan yoğunluk öncesinde Antalya Şehirler Arası Otobüs Terminalinde çim biçme ve ağaç budama çalışma gerçekleştirmeye devam ediyor.

Belediye Ptpgar Temizliği (6)

Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, otogarda gerçekleştirilen çalışma ile sadece estetik amaçlı değil, aynı zamanda halk sağlığı ve güvenliğini de korumayı hedeflediklerini söyledi. Özellikle bayram döneminde artan yolcu trafiği nedeniyle otogarda hijyen sorununu ortadan kaldırmak istediklerini söyleyen yetkililer, çalışmalara bayram tatili boyunca da devam edeceklerini belirtti.

Belediye Ptpgar Temizliği (4)

BELEDİYE BAYRAM BOYUNCA TEMİZLİKLERİ SÜRDÜRECEK

Antalya Büyükşehir Belediyesi, bayram süresince de şehrin farklı noktalarında temizlik ve bakım çalışmalarını sürdürecek, vatandaşların huzurlu ve temiz bir bayram geçirmeleri için gerekli tüm önlemleri almaya devam edecek.
Belediye Ptpgar Temizliği (5)

Kaynak: İHA