Mersin’in ilginç adamı… Gören dönüp bir daha bakıyor Mersin’in ilginç adamı… Gören dönüp bir daha bakıyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Eğitimden sağlığa, sağlıktan tarıma birçok alanda çalışmalar yürüten Başkan Böcek, bir yandan da vatandaşların sorunlarına da çözüm üretmeye çalışıyor. Birçok konuda vatandaşların seslerine kulak veren Başkan Böcek, Büyükşehir çalışıyor Antalya kazanıyor mottosu ile projeler üretmeye devam ediyor. Kemer’de büyük bir sorun haline gelen pazar sorununa modern bir pazar yeri kurarak hem ilçenin pazar sorununu hem de otopark sorununa çözüm üretmeyi başardı.

Kemer Kapali Pazar Yeri2 (Small)

VATANDAŞLARA MÜJDELİ HABER

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, başkanlığının ikinci döneminde de çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Birçok projeye imzasını atan Başkan Böcek, Kemer’de büyük bir sorun haline gelen pazar sorununa el attı. Başkan Böcek sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı bir video ile Kemer Kapalı Pazar Yerinin kurulduğunu duyurdu. Başkan Böcek’in yayınladığı videoda vatandaşlar, “Burası biraz köhneydi gerçekten. Kapalı parkta arabalarımız hem gölgede duruyor hem biz serin bir yerde durmuş oluyoruz. Pazar yerinin üstü kapalıydı ama müşterilerin gezeceği yerler açıktı. Ama şu anda komple kapatmaya geliyorlar.

Kemer Kapali Pazar Yeri (Small)

Çadır çekme yağmurda, rüzgarda çekmek sorun değil rüzgarda atıyor ama kapalı olsa hiç olmadık bu sorunlardan kurtuluyoruz. Burası daha önceden kırık dökük, her yerinden yağmurların suların aktığı bir yerdi. Güneş varken önceden şemsiyelerle olmuyordu. Şimdi kapalı olduğu için biz çok rahatız. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e çok teşekkür ediyoruz” sözlerine yer verdiler.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN