Antalya'nın doğal güzelliklere, verimli topraklara sahip Çakırlar Mahallesi'nde festival havasında açılışı gerçekleşen 'Sera Okul'un kurdelesini, BİLSEK KOOP Yönetim Kurulu Başkanı Feray Atalay, proje danışmanı ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Mehmet Dinç, projeye destek veren peyzaj firmasının CEO'su Nadir Tetik, belediye meclis üyeleri, orman mühendisleri, peyzaj alanında uzman akademisyenler birlikte kesti. Projeye Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Kepez Belediyesi de katkıda bulundu.

DOĞA İLE İÇ İÇE EĞLENCELİ OKUL

Sera Okula Renkli Acilis 50847 (1) (Small)

Antalya’nın daha önce görülmemiş en eski fotoğrafları.. Siyah beyaz fotoğraflarla Antalya mazisi Antalya’nın daha önce görülmemiş en eski fotoğrafları.. Siyah beyaz fotoğraflarla Antalya mazisi

'Sera Okul'un açılışında ateşten atlayışlar, yumurta taşıma yarışmaları, dans gösterileri, müzik dinletileri, sanat stantlarında workshop gibi etkinlikler de yer aldı. Katılımcılar, hem eğlenceli vakit geçirdi hem doğa ile iç içe deneyimler yaşadı. 'Sera Okul'un tanıtımı sırasında peyzajdan bitki bakımına, başta seramik olmak üzere sanatın birçok dalında eğitimler verileceğinin duyurusu da yapıldı.

Sera Okula Renkli Acilis 50847 (3) (Small)

BİLSEK KOOP Başkanı Feray Atalay, "Merkezdeki eğitimlerimiz katılımcıların mesleki becerilerini, ilgi ve heyecanlarını artıracak. Merkezimiz, doğa içerisinde pratik beceriler kazanmak isteyen doğa tutkunlarının ve sanatseverlerin odak noktası olacak. Projenin başarılı bir şekilde hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaynak: DHA