Antalya’da etkisini gösteren sıcak havalar nedeniyle vatandaşlar, serinlemenin yollarını arıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu raporuna göre Antalya’da hava sıcaklığı artış gösterecek. Hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerine çıkacağı Antalya’da kavurucu sıcaklar yaşanacak. Sıcak hava dalgasının vuracağı Antalya’da havaların kaç derece olacağı ise merak konusu oldu. Peki Antalya’da 4 Haziran Salı günü hava nasıl olacak? Antalya’da yarın hava kaç derece olacak?

ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE 4 HAZİRAN’DA HAVA NASIL OLACAK?

Hava Durumu Antalya Haziran (Small)

Aman dikkat! Antalya’ya sıcak hava dalgası geliyor… 21 Haziran Antalya hava durumu Aman dikkat! Antalya’ya sıcak hava dalgası geliyor… 21 Haziran Antalya hava durumu

AKSEKİ

Akseki’de 4 Haziran Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 4 Haziran Salı günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 4 Haziran Salı günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 4 Haziran Salı günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 4 Haziran Salı günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

Antalya Gunesli 4 Haziran (Small)

ELMALI

Elmalı’da 4 Haziran Salı günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 4 Haziran Salı günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 4 Haziran Salı günü az bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 4 Haziran Salı günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya Hava Durumu 4 Haziran (Small)

İBRADI

İbradı’da 4 Haziran Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 4 Haziran Salı günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 4 Haziran Salı günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 4 Haziran Salı günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 4 Haziran Salı günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya Sicak Hava 4 Haziran (Small)

KORKUTELİ

Korkuteli’de 4 Haziran Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 16 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 4 Haziran Salı günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 4 Haziran Salı günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 4 Haziran Salı günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

SERİK

Serik’te 4 Haziran Salı günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN