Antalya’da sağanak yağışın ardından sıcak havalar etkisini göstermeye devam ediyor. Termometrelerin 45 dereceyi gösterdiği kent merkezinde vatandaşlar, serinlemenin yollarını arıyor. Sağanak yağışın ardından havaların serinlemesini umut eden vatandaşları sıcak hava dalgası büyük bir hüsrana uğrattı. Havaların ne kadar daha sıcak gideceğini merak eden Antalyalılar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu raporunu sık sık kontrol ediyor. Peki Antalya’da 11 Haziran Salı günü hava nasıl olacak? Antalya’da yarın hava serinleyecek mi?

11 HAZİRAN ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE HAVA NASIL OLACAK?

Antalya 11 Haziran Hava Durumu (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 11 Haziran Salı günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 11 Haziran Salı günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 11 Haziran Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 11 Haziran Salı günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

Antalya 11 Haziran Hava Nasil Olacak (Small)

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 11 Haziran Salı günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

ELMALI

Elmalı’da 11 Haziran Salı günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 11 Haziran Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 11 Haziran Salı günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 11 Haziran Salı günü parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

Antalya 11 Haziran (Small)

İBRADI

İbradı’da 11 Haziran Salı günü parçalı bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 31 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 11 Haziran Salı günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 11 Haziran Salı günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 11 Haziran Salı günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

Kepez Belediyesi o parkı sil baştan yeniledi Kepez Belediyesi o parkı sil baştan yeniledi

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 11 Haziran Salı günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

Antalya 11 Haziran Hava (Small)

KORKUTELİ

Korkuteli’de 11 Haziran Salı günü parçalı bulutlu bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 11 Haziran Salı günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 11 Haziran Salı günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 11 Haziran Salı günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

SERİK

Serik’te 11 Haziran Salı günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 234 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN