Bahar dizisi, Show TV'de Salı akşamları yayınlanıyor ve yirmi sene önce tıp fakültesinden mezun olan ve doktorluk yerine ev hanımlığını tercih eden bir kadının hayatına odaklanıyor. Dizinin başrolünde ünlü oyuncu Demet Evgar yer alıyor. Bahar 9. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

KONYA su kesintisi, 15 Nisan su kesintisi hangi ilçelerde, sular ne zaman gelecek? KONYA su kesintisi, 15 Nisan su kesintisi hangi ilçelerde, sular ne zaman gelecek?

BAHAR 9. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Son bölümde neler oldu?

  • Parla, Selim'in söylediklerine inanmasa da Rengin'le konuşmak ister ve Rengin'in kaza yaptığı haberiyle yıkılır.
  • Hastanede, Timur'un Rengin için olan endişesini gören Bahar iyice şüphelenir ve Parla'ya destek olup onunla bağ kurarken diğer yandan Timur'la yüzleşmeye hazırlanır.
  • Timur, her şeyi dengede tutmaya çalışsa da başarılı olamaz. Evren, Parla'yla yakın bir bağ kurar ve bu bağla birlikte Evren'in geçmişindeki sır perdesi de aralanır. Gelen sürpriz misafir tüm dengeleri değiştirir ve Bahar büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır.

Bahar dizisinin konusu ise şu şekildedir: Bahar, başarılı cerrah Timur Yavuzoğlu ile evlidir ve hayatını eşine ve çocuklarına adamıştır. Ancak, Bahar'ın hastalığı aileyi sarsar ve doktoru Evren, onu kurtarmaya kararlıdır. Bahar için tek kurtuluşun karaciğer nakli olduğu ortaya çıkar ve ailede uygun bir donör arayışı başlar. Ancak, bu süreçte aile büyük bir sınavdan geçer ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Hatice Aslan ve Ecem Özkaya gibi tanınmış isimler yer almaktadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ