Kafe Restoran boykotu tarihi başladı mı, hangi restoranlar boykot edilecek? Kafe Restoran boykotu tarihi başladı mı, hangi restoranlar boykot edilecek?

CHP'nin adayı olan Mustafa Geyikçi, 2024 yerel seçimlerinde Finike Belediye Başkanlığı için yarışıyor. Mustafa Geyikçi, Finike Belediye Başkanı olmak için Adalet ve Kalkınma Partisinin adayı olan Semih Uygur ile yarışıyor. Peki Mustafa Geyikçi kimdir?

Mustafageyıkcı

MUSTAFA GEYİKÇİ KİMDİR?

İlkokulu Çavdır İlkokulu’nda, ortaokul öğrenimini Finike Ortaokulu’nda tamamladıktan sonra, liseyi İstanbul Kabataş Erkek Lisesinde tamamladı. İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisinde Maliye ve Muhasebe Bölümünü lisans düzeyinde 1978 yılında tamamladı.

Mustafageyıkcıfotoıkı

Narenciye üzerine ticari faaliyetletine devam ederken 1984-1994 yıllarında Turunçova Belediyesi Meclis Üyeliği, 2004-2014 yılları arasında İl Genel Meclis Üyeliği ve 2014-2019 Finike Belediyesi Meclis Üyeliği yaptıktan sonra 2019 Yılı Yerel Seçimlerinde Millet İttifakı adayı olarak Finike Belediye Başkanı seçildi. Evli, iki çocuk, 1 kız 1 erkek 2 torun sahibidir. 

Muhabir: HABER MERKEZİ