Antalya’da 7 Haziran Cuma ve 8 Haziran Cumartesi günü aniden bastıran sağanak yağış ve fırtına nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı. Sağanak yağışa rağmen sıcak hava dalgasının devam ettiği Antalya’da yarın yağışın olup olmayacağı ise merak konusu oldu. Haftanın ilk gününde yağışın olup olmayacağını merak eden vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınlayacağı hava durumunu araştırıyor. Peki Antalya’da 10 Haziran Pazartesi günü hava nasıl olacak? Antalya’nın ilçelerinde yarın yağış olacak mı?

10 HAZİRAN’DA ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE HAVA NASIL OLACAK?

Antalya 10 Haziran Hava (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 10 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece olacak.

Antalya 10 Haziran Hava Durumu (Small)

ELMALI

Elmalı’da 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya’da denize girecekler dikkat! Sıcak hava dalgası geliyor Antalya’da denize girecekler dikkat! Sıcak hava dalgası geliyor

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 10 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 34 derece olacak.

İBRADI

İbradı’da 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 32 derece olacak.

Antalya 10 Haziran (Small)

KAŞ

Kaş’ta 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 41 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

Antalya 10 Haziranda Hava Nasil Olacak (Small)

KORKUTELİ

Korkuteli’de 10 Haziran Pazartesi günü az bulutlu bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 214 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

KUMLUCA

Kumluca’da 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 19 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 26 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

SERİK

Serik’te 10 Haziran Pazartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN