Ümit Özat kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi, hangi takımlarda oynadı? Ümit Özat kaç yaşında, aslen nereli, ne iş yapıyor, evli mi, hangi takımlarda oynadı?

Emekli bayram ikramiyesinden yararlanabilecekler açıklandı. Buna göre gaziler, şehit yakınları, SGK’dan emekli aylığı alanlar, vazife malullüğü aylığı alanlar, güvenlik korucuları, ölüm aylığı alanlar, ölüm geliri alanlar, yaşlılık aylığı alanlar, sürekli iş görmezlik geliri alanlar, şampiyon sporcular ve terörden zarar gören sivil vatandaşlar bayram ikramiyesi alacak. Emeklilere verilecek bayram ikramiyesi ne kadar oldu? Kimler bayram ikramiyesi alacak?

Emekli Bayram Ikramiyesi Sorgulama 2024 Kimler Bayram Ikramiyesi Alabilecek Resim

EMEKLİLERE VERİLECEK BAYRAM İKRAMİYESİ NE KADAR OLDU?

Bu sene girilecek olan 2 dini bayram kapsamında emeklilere yatırılacak olan bayram ikramiyesi ödemesinin ne kadar olduğu geçtiğimiz günlerde Bakan Işıkhan tarafından açıklandı. Açıklamaya göre emekli ikramiyesi 3 bin TL olarak belirtildi.

Emekli Bayram Ikramiyesi Sorgulama 2024 Kimler Bayram Ikramiyesi Ne Kadar Kac T L Alabilecek Resim

Ramazan Bayramı kapsamında ödenecek olan bayram ikramiyesinin tarihleri henüz belli olmasa da, geçen sene baz alındığında 1 ila 9 Nisan arası ödeneceği tahmin ediliyor. Kurban Bayramı kapsamında ödenecek olan emekli ikramiyesinin ise bayramın başlayacağı tarih olan 16 Haziran’dan 1 hafta önce atması üzerinde tahminler yürütülüyor.

Muhabir: STAJYER MUHABİR SENA GÜNEŞ