Antalya Kemer Armas Beach Otel’de Kemer Belediyesi’nin destekleriyle yapılan programa, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun yanı sıra Başkan Topaloğlu’nun eşi Fikriye Topaloğlu, Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Özden Sayındaş, Antalya Büyükşehir Belediyesi Kemer Engelli Hizmet Merkezi Birim Sorumlusu Filiz Öğüt, Türkiye Sakatlar Derneği Kemer Temsilcisi Figen Yıldırım, Kemer Marifetli Eller Başkanı Şadiye Beşe katıldı.

Kemer Özel Bireyler (2)

Engelli bireyler ve aileleriyle selamlaşarak sohbet eden Başkan Topaloğlu, bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Dünya Engelliler Haftası dolayısıyla Kemer bölgesinde yaşayan engelli bireyler ve aileleriyle bir araya geldiklerini söyledi.

Kemer Özel Bireyler (4)

Programa katılan misafirlerle güzel vakit geçirdiklerine değinen Başkan Topaloğlu, “Engelli kardeşlerimiz için yılda bir gün yetmiyor ama biz zaman zaman kendileriyle bir araya geliyoruz.

Kemer Özel Bireyler (5)

Kepez’den Atatürk çalışması... Her şey yenilendi Kepez’den Atatürk çalışması... Her şey yenilendi

Hem hükümet olarak hem de yerel yönetimler olarak engelli vatandaşlarımızın rahatça yaşayabileceği engelsiz bir ortam yaratmak zorundayız. Buradaki programda emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi. Engelli bireyler, program kapsamında müzik eşliğinde dans ederek gönüllerince eğlendi.

Kaynak: KEMER BELEDİYESİ / BÜLTEN