Antalya Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu öncülüğünde Kemer turizmine kazandırılan Kemer Belediyesi Kültür Evi’nde Yulia Timur tarafından yapılan 25 yağlıboya resim sergilenmeye başladı. Liman Caddesi’ndeki Kültür Evi’nde gerçekleştirilen sergideki tabloları inceleyen Başkan Topaloğlu ve beraberindekiler, Ressam Yulia Timur’dan bilgi aldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi yapıyor üreticinin yükü azalıyor Antalya Büyükşehir Belediyesi yapıyor üreticinin yükü azalıyor

Kemer Kültür Evi Sanat (1)

Başkan Topaloğlu, Yulia Timur ve beraberindekiler daha sonra açılış kurdelesini kesti. Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Yulia Timur’un yaptığı resimleri çok beğendiğini söyledi. Kemer Belediyesi Kültür Evi’nde resim sergisi açılışı yapmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Topaloğlu, “Bu daha başlangıç. Sonraki günlerde burada daha farklı etkinlikler de yapılacak. Yulia hanıma çok teşekkür ederim. Herkesi sergiye davet ediyorum” dedi.

Kemer Kültür Evi Sanat (3)

Ressam Yulia Timur ise desteklerinden dolayı Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin’e teşekkür ettiğini belirterek, 20 senedir yaptığı eserlerini herkesin görmesini istediğini söyledi.

Kaynak: BÜLTEN