Kızıl Goncalar, her pazartesi akşamı 20.00'de NOW TV ekranlarında yayınlanıyor ve izleyicileri etkileyici sahneleriyle büyülüyor. Dizinin 8. bölümünde neler olacağı ise merakla bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı da izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor.

Dizinin konusu ne?

Kızıl Goncalar dizisi, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ile mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem'in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alıyor. İnanç ve fikir ayrılıklarına rağmen, "evlat" söz konusu olduğunda anneliğin ve babalığın birleştirici gücüne vurgu yaparak, izleyicilere duygusal ve düşündürücü bir hikaye sunuyor.

Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda Özcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Türek, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş ve Esma Yılmaz gibi deneyimli isimler yer alıyor.

THY kabin memuru alımı yapılacak… Başvuru şartları neler? Kimler başvuru yapabilecek? THY kabin memuru alımı yapılacak… Başvuru şartları neler? Kimler başvuru yapabilecek?

Kaynak: HABER MERKEZİ