ÇILGIN SAYISAL LOTO 20 NİSAN || Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı (ikramiye tutarı) ÇILGIN SAYISAL LOTO 20 NİSAN || Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı (ikramiye tutarı)

TRT1'de yayınlanan ve yapımcılığını Cemil Cengiz'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu'nun oturduğu "Kül Masalı" dizisi, gizemli hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Gökhan Alkan, Sevda Erginci, Başak Gümülcinelioğlu, Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik gibi isimler yer alıyor.

Img 7170 9Dkx

7. bölüm ön izlemesinde, Jale'nin annesinin değiştirdiği sözlerle türküyü söylemesi Özge için sarsıcı olur ve annesinin izini süren Özge, kuzeni Süreyya ile birlikte harekete geçer. Diğer yandan Tufan, Arat'ı kaçırıp Jale'yi alıkoyan kişi olduğunu itiraf etmesini ister. Komiser yardımcısı Müge ise Jale'nin kaybının ardındaki en büyük şüpheli olarak Erhan'ı görür. Beklenmedik bir anda Giraylı köşküne gelen davetsiz misafirler, Jale'nin geçmişiyle ilgili büyük bir sırrı ortaya çıkararak ailenin üzerinde bomba etkisi yaratır.

Kül Masalı'nın yeni bölümü 4 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00'da TRT1 ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ