Antalya’da hava sıcaklıkları 46 derecelere kadar çıkarken, vatandaşlar bunaltıcı havalarla mücadele etmeye çalışıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu raporuna göre Antalya’nın bazı ilçelerinde yağış bekleniyor. Sıcak hava dalgasının hakim olduğu Antalya’da bazı ilçelerde yağışın olduğu açıklandı. Peki 8 Haziran Cumartesi günü (yarın) Antalya’nın hangi ilçelerinde yağış olacak? Yarın Antalya’da hava nasıl olacak?

ANTALYA’NIN İLÇELERİNDE 8 HAZİRAN’DA HAVA NASIL OLACAK?

Antalya 8 Haziran Hava (Small)

AKSEKİ

Akseki’de 8 Haziran Cumartesi günü mevzi sağanak yağış bekleniyor. En düşük sıcaklık 20 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

AKSU

Aksu’da 8 Haziran Cumartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

ALANYA

Alanya’da 8 Haziran Cumartesi günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 28 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

DEMRE

Demre’de 8 Haziran Cumartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

Antalya'da trafik kazası geçiren anne, çocuğunu kucağından indirmedi Antalya'da trafik kazası geçiren anne, çocuğunu kucağından indirmedi

DÖŞEMEALTI

Döşemealtı’nda 8 Haziran Cumartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

Antalya Mevzi Saganak Yagis (Small)

ELMALI

Elmalı’da 8 Haziran Cumartesi günü mevzi sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 17 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

FİNİKE

Finike’de 8 Haziran Cumartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 35 derece olacak.

GAZİPAŞA

Gazipaşa’da 8 Haziran Cumartesi günü güneşli bir hava etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

GÜNDOĞMUŞ

Gündoğmuş’ta 8 Haziran Cumartesi günü mevzi sağanak yağış yaşanacak. En düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 33 derece olacak.

Antalya 8 Haziran Hava Durumu (Small)

İBRADI

İbradı’da 8 Haziran Cumartesi mevzi sağanak yağış olacak. En düşük sıcaklık 18 derece, en yüksek sıcaklık ise 29 derece olacak.

KAŞ

Kaş’ta 8 Haziran Cumartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KEMER

Kemer’de 8 Haziran Cumartesi günü mevzi sağanak yağış etkili olacak. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KEPEZ

Kepez’de 8 Haziran Cumartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 40 derece olacak.

KONYAALTI

Konyaaltı’nda 8 Haziran Cumartesi günü güneşli bir hava bekleniyor. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

KORKUTELİ

Korkuteli’de 8 Haziran Cumartesi günü mevzi sağanak yağış etkisini gösterecek. En düşük sıcaklık 15 derece, en yüksek sıcaklık ise 30 derece olacak.

8 Haziran Antalya (Small)

KUMLUCA

Kumluca’da 8 Haziran Cumartesi günü güneşli bir hava etkili olacak. En düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

MANAVGAT

Manavgat’ta 8 Haziran Cumartesi günü güneşli bir hava hakim olacak. En düşük sıcaklık 25 derece, en yüksek sıcaklık ise 41 derece olacak.

MURATPAŞA

Muratpaşa’da 8 Haziran Cumartesi günü güneşli bir hava olacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece olacak.

SERİK

Serik’te 8 Haziran Cumartesi günü güneşli bir hava yaşanacak. En düşük sıcaklık 27 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece olacak.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN