Antalya Muratpaşa Belediyesi ünlü Halk Müziği Sanatçısı İlke Türkdoğan Konyaaltı Belediyesi’ne transfer oldu. Türkdoğan Konyaaltı Belediyesi Kültür Müdürü oldu.

Muratpaşa Belediyesi’nde sanat sorumlusu olan Türkdoğan aynı zamanda İnsan Kaynakları Müdür vekilliği yapmıştı. Şimdiye kadar başarılı çalışmalara imza atan Türkdoğan önemli organizasyonlarda başrolde oynamıştı.

Başta Muratpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Yöreler ve Renkler Festivali olmak üzere çok sayıda organizasyonda etkin rol alan Türkdoğan, organizasyonlarda zaman zaman da sahne alarak türkü söylüyordu.

ÖNCE VEDA ETTİ

İlke Türkdoğan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Muratpaşa Belediyesi’ne veda etti. Başkan Ümit Uysal ile fotoğraf paylaşan Türkdoğan şunları yazdı:

 “Muratpaşa Belediyesi’nde son günüm. 2014’ten beri çalıştığım Belediye Başkanım Ümit Uysal’a ve tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yarından itibaren Konyaaltı Belediyesi’ndeki görevime başlıyorum.”

Ilke Turkdogan Cem Kotan (Small)

BU KEZ KOTAN İLE PAYLAŞIM

Konyaaltı Belediyesi Kültür Müdürü olduğunu da sosyal medya hesabından dururan Türkdoğan bu kez de, “Konyaaltı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olarak görevime başladım. Değerli dostum, kıymetli Başkanım Cem Kotan’la yeni dönemde Kültür ve Sanat alanlarında da Konyaaltı‘na ve Antalyamıza değer katmak için elbirliğiyle çalışacağız.” Şeklinde paylaşım yaptı.

Antalya’da sıcak hava hakim olmaya devam ediyor… 20 Temmuz Cumartesi Günü Antalya Hava Durumu Antalya’da sıcak hava hakim olmaya devam ediyor… 20 Temmuz Cumartesi Günü Antalya Hava Durumu

İLKE TÜRKDOĞAN KİMDİR?

22 Eylül 1975 doğumlu olan İlke Türkdoğan Türk Halk Müziği sanatçısı. Müzikal kariyeri arkadaşlarıyla kurduğu Grup Harman ile başladı. "Anadolu Ateşi Bu Toprağın Sesleri" adlı yarışma programında elde ettiği başarıyla tanındı. 2008 yılında "Aşk-ı Niyaz" isimli albümü yayımlandı. Tok sesi ile tanınan Türkdoğan aynı zamanda saz saantçısı.

Muhabir: BADE ÖNDER