işte 1 Nisan 2024 Pazartesi günü için televizyon yayın akışı:

660A7D7Cbf0Cb915932A0Cf4.Jpg

KANAL D

  • 06:45 - Sihirli Annem
  • 09:00 - Taş Kağıt Makas
  • 11:00 - Camdaki Kız
  • 12:30 - Arda’nın Ramazan Mutfağı
  • 13:15 - Gelinim Mutfakta
  • 16:00 - Arka Sokaklar
  • 18:40 - Kanal D Ana Haber
  • 20:00 - Yabancı Sinema: Kandahar
  • 22:30 - Yabancı Sinema: Kandahar
  • 01:15 - Taş Kağıt Makas
  • 03:15 - M. Fatih Çıtlak İle Sahur Vakti
  • 05:50 - Arda’nın Ramazan Mutfağı

660A7D79Bf0Cb915932A0Cea.jpg

SHOW TV

  • 08:00 - Bu Sabah
  • 10:00 - Güzel Günler
  • 12:30 - Aslı Hünel İle Gelin Evi
  • 15:00 - Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme
  • 18:45 - Show Ana Haber
  • 20:00 - Yerli Sinema: Atla Gel Şaban
  • 21:45 - Yerli Sinema: Yedi Bela Hüsnü
  • 23:45 - Yerli Sinema: Atla Gel Şaban
  • 01:30 - Bahar
  • 04:00 - Yerli Sinema: Yedi Bela Hüsnü
  • 05:30 - Kuzey Yıldızı İlk Aşk

660A7D79Bf0Cb915932A0Cec.jpg

ATV

  • 06:00 - Mevlid ve Süleyman Çelebi
  • 06:50 - Kuruluş Osman
  • 08:00 - Kahvaltı Haberleri
  • 10:00 - Müge Anlı İle Tatlı Sert
  • 13:00 - ATV Gün Ortası
  • 14:00 - Mutfak Bahane
  • 16:00 - Esra Erol’da
  • 19:00 - ATV Ana Haber
  • 19:20 - Prof. Dr. Nihat Hatipoğu ile İftar
  • 20:00 - Yaban Çiçekleri
  • 22:20 - Yaban Çiçekleri
  • 02:45 - Prof. Dr. Nihat Hatipoğu ile Sahur

660A7D7Bbf0Cb915932A0Cf2.Jpg

STAR TV

53 yılın en sıcak 9’uncu martı yaşandı 53 yılın en sıcak 9’uncu martı yaşandı
  • 07:00 - Erkenci Kuş
  • 09:45 - Sabahın Sultanı Seda Sayan
  • 13:30 - Zahide Yetiş İle Yeniden Başlamak
  • 16:15 - Söz
  • 18:15 - Star Ana Haber
  • 19:00 - Ömer
  • 20:00 - Ömer
  • 00:15 - Sakla Beni
  • 02:30 - Aramızda Kalsın
  • 03:30 - Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi
  • 05:30 - Söz

660A7D7Abf0Cb915932A0Cee.jpg

TRT1

  • 06:15 - Benim Adım Melek
  • 09:30 - Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu
  • 10:30 - Alişan İle Hayata Gülümse
  • 13:15 - Kara Ağaç Destanı
  • 16:40 - Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Yeni Sezon
  • 18:15 - Ramazan Sevinci
  • 19:40 - Ana Haber
  • 20:10 - İddiaların Aksine
  • 20:15 - Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi
  • 23:45 - Aziz Mahmud Hüdayi: Aşkın Yolculuğu
  • 00:50 - Mehmed: Fetihler Sultanı
  • 02:25 - Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Yeni Sezon
  • 03:35 - Sahur Bereketi

660A7D7Abf0Cb915932A0Cef.jpg

TV8

  • 07:15 - 8’de Sağlık
  • 08:30 - Aramızda Kalmasın
  • 11:15 - Survivor All Star 2024
  • 11:45 - Demet ve Jess’le Gel Konuşalım
  • 14:00 - Survivor Ekstra
  • 16:00 - Zuhal Topal’la Yemekteyiz
  • 20:00 - Survivor All Star 2024
  • 00:15 - Emre Dorman İle Aklımdaki Sorular/Ramazan
  • 02:00 - Zuhal Topal’la Yemekteyiz
  • 03:45 - Demet ve Jess’le Gel Konuşalım
  • 04:30 - Emre Dorman İle Aklımdaki Sorular/Ramazan

660A7D7Ebf0Cb915932A0Cf6.Jpg

NOW TV

  • 08:00 - İlker Karagöz İle Çalar Saat
  • 10:30 - Şahane Hayatım
  • 12:00 - Fatih Savaş İle Ramazan Sohbetleri
  • 12:45 - Sahrap Soysal İle Ramazan Sofrası
  • 13:45 - En Hamarat Benim
  • 16:30 - Kızıl Goncalar
  • 19:00 - Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber
  • 20:00 - Kızıl Goncalar
  • 00:15 - Yabani
  • 02:45 - Kefaret
  • 03:45 - Fatih Savaş İle Ramazan Sohbetleri
  • 05:30 - İnadına Aşk
Kaynak: HABER MERKEZİ