Kara Ağaç Destanı dizisi nerede çekiliyor, hangi semt ve ilçelerde İşte Kara Ağaç Destanı çekim yerleri Kara Ağaç Destanı dizisi nerede çekiliyor, hangi semt ve ilçelerde İşte Kara Ağaç Destanı çekim yerleri

Adana’da uzun yıllardır faaliyet gösteren Ufuk Doyuran’a ait Televole Mağazası, Türkiye genelindeki 8 şubesinde ‘Enflasyona inat zam yok’ kampanyası düzenledi ve birçok üründe indirim yapıldı. Adanalı kadınlar da 50 liradan satışa sunulan kazak, 35 liradan satışa sunulan satılan pijama altı ve 150 liradan satışa sunulan şişme montlardan almak için birbirleriyle yarıştı. İhlas Haber Ajansı’na konuşan Ufuk Doyuran, “Maalesef birçok ürüne zam yapılıyor. Kadınlar da fiyatların çok yükseldiğini ifade edince biz de herkes çok uyguna giyinebilsin diye çok uyguna kıyafet satmaya başladık. Şu anda mağazalarımıza herkes akın ediyor. Tüm mağazalarımızda şu anda günlük en az 4-5 bin müşteri geliyor ve alışveriş yapıyor. Bu durum bizi çok mutlu ediyor” dedi.
"İNANILMAZ TALEP VAR"
Kazak ve montlara çok fazla talep olduğunu anlatan Doyuran, “Şu anda 50 TL’ye satılan kazaklara ve 150 TL’ye satılan montlara inanılmaz talep var. 35 liraya satılan pijama altlarına çok fazla talep var. Şu anda her gün neredeyse 15 bin parça pijama altı satıyoruz. Vatandaşlar faydalanabilsin diye kimseye toptan ürün de vermiyoruz. Biz sadece vatandaşlara bu ürünleri satıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA