Döşemealtı Sanayici ve İş İnsanları Derneği (DÖSİAD), genişletilmiş üye toplantısını dernek binasında yaptı. Toplantının konuğu Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe olurken, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı EKDAĞ Genel Müdürü Ahmet Aydın, Döşemealtı İlçe Emniyet Müdürü Ö.Zafer Karaaslan ve Döşemealtı İlçe Jandarma Komutanı Bahadır Aslan da davetliler arasında yer aldı.

HEDEF ANTALYASPOR’UN BAŞARISI

Antalyaspor Bütçe (1)

Toplantının açılış konuşmasını yapan DÖSİAD Başkanı Gültekin Gencer, Antalyaspor’un şehrin takımı olduğunu ve herkesin sahip çıkması gerektiğini söyledi. Antalyaspor’da başkanlık yaptığını ve halen Antalyaspor Vakfı Başkanı olduğunu hatırlatan Gencer, “Antalyaspor’un başarısı için Vakıf, A.Ş ve dernek olarak bir araya geliyor, fikirler üretiyoruz.  Başkanımız Sayın Sinan Boztepe’ye aramızda olduğu için teşekkür ediyorum” dedi.

BÜTÇEYE GÖRE TRANSFER

Antalyaspor Bütçe (3)

Antalya'nın elektriği siyasetin gündemi oldu... Antalya üzerinden yalanlama rüzgarı... Antalya'nın elektriği siyasetin gündemi oldu... Antalya üzerinden yalanlama rüzgarı...

Gültekin Gencer’in ardından söz alan Antalyaspor A.Ş Başkanı Sinan Boztepe ise kırmızı-beyazlı ekibin yapılanması hakkında bilgi verdi. Takımın başına Alex De Souza gibi bir dünya yıldızını getirdiklerini söyleyen Boztepe, transfer konusunda, “Elbette yıldız oyuncular getirmek isteriz.

Antalyaspor Bütçe (4)

Ama bütçemize göre hareket edeceğiz. Örneğin Antalya’da yoğun bir Rus ve Ukrayna nüfusu var. Onları tribüne çekmek için neden o ülkeden bir futbolcu transfer edilmesin. Bu sezon hedefimiz tribünleri tıklım tıklım doldurmak” diye konuştu. Boztepe daha sonra üyelerin sorularını yanıtladı.

Kaynak: DÖSİAD / BÜLTEN