Bayram dönüşü yol durumu, tatil dönüşüne çıkmayı planlayan sürücüler tarafından dikkatle araştırılıyor. Trafik yoğunluğu haritası, sürücülere güzergahları boyunca yaşanan yoğunlukları ve olası aksaklıkları önceden görmelerine olanak tanıyor. İşte tatil dönüşü yol durumu hakkında son bilgiler:

66194C394B64A4F8D4B03897.Jpg

TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu Bolu Geçişi

 Bolu geçişi, İstanbul ile Ankara'yı birbirine bağlayan önemli bir noktadır. Tatil dönüşü trafiği nedeniyle, Bolu geçişinde trafik akıcı seyretmektedir. Ancak, dönüş trafiğinin pazar günü akşam saatlerine kadar devam etmesi beklenmektedir.

TEM Otoyolu Düzce Geçişi

 İstanbul istikametinde, Düzce geçişi yoğunluk nedeniyle durma noktasına gelmiştir. Trafik ekipleri, herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için çalışmalarını sürdürmektedir.

66194C394B64A4F8D4B03899.Jpg

43 İlin Geçiş Güzergahı

Ramazan Bayramı'nın son gününde, tatilciler geri dönüş için yollara akın etmektedir. Özellikle Kırıkkale'de, ulaşımın kilit kavşağı olan bölgede trafik yoğunluğu artmıştır. Karayolları ekipleri, trafik akışının normal seyretmesi için bazı kavşakları geçici olarak trafiğe kapatmıştır. Hafta sonunda trafik yoğunluğunun daha da artması beklenmektedir.

Saadet Partisi’nden 1 Mayıs mesajı Saadet Partisi’nden 1 Mayıs mesajı

Sürücüler, güzergahları boyunca yaşanan yoğunlukları dikkate alarak önlemlerini almalı ve güvenli bir dönüş yolculuğu için dikkatli olmalıdır.

Kaynak: HABER MERKEZİ