İLK EVİM KONUT KREDİSİ 1.20 faizli kredi başvurusu başladı mı, kimlere konut kredi verilir? İLK EVİM KONUT KREDİSİ 1.20 faizli kredi başvurusu başladı mı, kimlere konut kredi verilir?

Vakaların hızla artmasıyla birlikte bazı öğrenciler HIV test sonuçlarının pozitif olduğunu duyurdu. Sağlık Bakanlığı ise Karabük'te son dönemde hiçbir HIV pozitif vakasının bulunmadığını açıklasa da bu durum sosyal medyadaki spekülasyonları durduramadı.

VİDEOLAR ORTAYA ÇIKTI

Olayların patlak vermesiyle birlikte, iddia edilen Karabük Üniversitesi öğrencilerine ait videolar hızla internette yayılmaya başladı. Özellikle Telegram kanallarında bu videoların hızla paylaşılması dikkat çekti. Videoların üniversite kampüsünde çekildiği iddiası ve içerisindeki Türkçe konuşmalar ile üniversitenin adının geçmesi ise kamuoyunda büyük şaşkınlık yarattı.

Karabuk Universitesi Videolari Inte Rxom

Bu çarpıcı videoları doğrudan paylaşamayacağımızı belirtmek isteriz. Ancak internette bu videolara kolayca erişebileceğinizi hatırlatmak isteriz, zira sosyal medya platformları bu videolarla dolup taşmaktadır.Kapanışı hafifletmek adına, bu skandal videolara gönderme yapan bir sosyal medya fenomeninin komik videosunu sizlerle paylaştık. Olaylar hakkındaki gelişmeleri takip etmeye devam ediyoruz.

Karabuk Universitesi Videolari Inte Gyms

Muhabir: STAJYER MUHABİR/ABDÜLSAMET FİKİRDANIŞ