Seçim günlerinde yayınlanacak özel programlar nedeniyle, Kim Milyoner Olmak İster bu akşam ATV ekranlarında yer almayacak. Yerel seçimlere odaklanılması ve seçim sonuçlarının izleyicilere ekranda yer alacak.

Tokat depremi fay hattı İstanbul’da deprem yapar mı, Naci Görür’den deprem sözleri korkuttu Tokat depremi fay hattı İstanbul’da deprem yapar mı, Naci Görür’den deprem sözleri korkuttu

KİM MİLYONER OLMAK İSTER VAR MI?

Kim Milyoner Olmak İster, genellikle milyonların ekran başına kilitleyen ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan bir yarışma programı olarak biliniyor. Ancak bu akşam, seçim atmosferi nedeniyle ekranlarda yer almayacak olması, izleyicileri biraz hayal kırıklığına uğratabilir. İzleyiciler bu akşam Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümünü izleyemeyecekler.

SEÇİM ÖZEL PROGRAM VAR?

Öte yandan, ATV'nin diğer yayınları ise seçim gününe özel programlarla dolu olacak. Yerel seçimlerin sonuçlarını ve güncel gelişmeleri izleyicilere aktaracak olan ATV, seçim günü boyunca özel bir yayın akışı sunacak. Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümüyle ilgili heyecanla bekleyen izleyiciler, önümüzdeki hafta programın normal yayın akışında yer alacağını unutmamalılar.

Muhabir: Stajyer Muhabir Abdulrezzak Kılıç