Taş Kağıt Makas 8. Bölüm fragmanı çıktı mı, Taş Kağıt Makas son bölümde neler oldu? Taş Kağıt Makas 8. Bölüm fragmanı çıktı mı, Taş Kağıt Makas son bölümde neler oldu?

TRT1'in sevilen dizisi "Mehmed: Fetihler Sultanı"nın 7. bölümünde yaşananlar izleyicileri ekrana kilitledi. 

829X469 Mehmed Fetihler Sultani 7 Bolum Fragmani Mehmed Fetihler Sultani Yeni Bolum Fragmani Izle Trt 1 1711994229075

MEHMED: FETİHLER SULTANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mehmed, düğün gecesi tek hayali ve aşkı olan Konstantiniyye'ye tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Zağanos'u kurtarmak için Beklenmedik bir kişiyle iş birliği yapar. Ancak bu riskli girişiminde başarılı olabilecek midir?

Urban'la buluşan Mehmed, onu ikna edip geri dönmesini sağlayabilecek midir? Bu sırada annesinin ölüm haberini alan Mehmed, büyük bir şok yaşar ve bundan babasını mı sorumlu tutacaktır?

Düğün gecesi Mehmed'in Gülşah'ı bırakıp Konstantiniyye'ye gitmesiyle Edirne Sarayı hareketlenir. İbrahim, kızı Gülşah'ın başına gelenleri öğrenir ve Murad'a hesap sormak için harekete geçer. Murad, gelini Gülşah'ı İbrahim'e mi verecek yoksa hanedan töresini mi uygulayacak?

Bu sırada Helena ve Notaras, şehre sızan Türkleri öğrenir ve Mehmed'i yakalamak için bir plan yaparlar. Konstantinos ise annesi Helena'nın yönetimdeki varlığından rahatsız olmaya başlar.

Tüm bu gelişmelerle dolu olan 7. bölüm, izleyicilere büyük bir merakla sonraki bölümü bekletiyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ