Antalya’da oy kullanan vatandaşları korkutan bir deprem meydana geldi. Vatandaşların paniklediği depremin büyüklüğü ve derinliği ise merak konusu oldu AFAD ve Kandilli Rasathanesi depremle ilgili ayrıntıları yayınladı. İşte gündem olan31 Mart AFAD ve Kandilli deprem listesi…

Antalya Deprem

ANTALYA’DA DEPREM Mİ OLDU?

Antalya’da korkutan bir deprem meydana geldi. Antalya'nın yaklaşık 267.87 kilometre açıklarında, Akdeniz'de 4.2 büyüklüğünde bir deprem oldu. Merkez üssü Kaş ilçesi olan deprem saat 13.38’de meydana geldi. Depremin derinliği ise yaklaşık 15 kilometre olarak belirlendi.

KORKUSUZ KORKAK  FİLMİ konusu ne, nerede çekildi, ne zaman, oyuncu kadrosu kimler var? KORKUSUZ KORKAK FİLMİ konusu ne, nerede çekildi, ne zaman, oyuncu kadrosu kimler var?

Deprem Aa

4.2 ŞİDDETİNDE DEPREM BÜYÜK MÜ?

Büyüklüğü 4 ile 6 arasında değişen depremler nesnelerin hareket etmesine ve zayıf binalara zarar vermesine neden olabilir. Depremler 6 büyüklüğüne yaklaştığında orta derecede hasara neden oluyor ve binaların dayanıklılığına bağlı olarak duvar ve bacalar çökebilir. Bu nedenle 4,9 büyüklüğündeki bir deprem kırılgan yapıları önemli ölçüde etkileyebilir.

Muhabir: ŞEYDA TÜTGÜN