Eskiden parti bilmezdik. Yaza merhaba partisi, doğum günü partisi, bebek cinsiyeti partisi bizlerde hiç yoktu. Bilmezdik bilemedik. Her şey var şimdi.

Nasıl eğlenilir biliyoruz. Sahilde nikah partileri bile var. Bize bayramlık alınırsa biz sevinir onla yatardık, ayakkabımızla yatardık sevinçle. Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü vb.. var da var. Derler ya hani para var huzur var. Nereye harcayacağımızı bilmemiz en güzeli. Neyse günümüze gelelim. Bir dernek yaza merhaba partisi düzenlemiş. Neler yapmışlar hep birlikte bakalım.

Antalya Genç İş İnsanları Derneği “Yaza Merhaba” Partisi gerçekleştirdi. Antalya Genç İş İnsanları Derneği yoğun geçen bir faaliyet döneminin ardından üyelerine “Yaza Merhaba” partisi düzenledi. Etkinlik, Antalya Genç İş İnsanları Derneği üyelerinin ve eşlerinin katılımıyla muhteşem anlara sahne oldu. Antalya Genç İş İnsanları Derneği tarafından yoğun katılımla gerçekleştirilen “Yaza Merhaba” partisi, misafirlerin yılın yorgunluğunu atmalarına ve yeni çalışma dönemi için enerji toplamalarına vesile oldu.

Beyaz kıyafet konseptiyle düzenlenen gece, katılımcıların uyumlu ve zarif görüntüleriyle dikkat çekti. Üyeler, “Yeni çalışma dönemi için moral depoladık “dile getirdiler. Etkinlikte açılış konuşmasını yapan Antalya Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Ercan Yavaş, “‘Yaza Merhaba’ partisi, sadece bir eğlence değil, aynı zamanda Antalya Genç İş İnsanları Derneği ailesinin birbirine olan bağlarını kuvvetlendirdiği, sosyal ilişkilerini pekiştirdiği bir buluşma oldu.

Üyelerimiz, yoğun iş temposunun getirdiği yorgunluğu atarken, keyifli anlar yaşadılar ve yeni çalışma dönemi için moral depoladılar. Sosyal organizasyonlar Antalya Genç İş İnsanları Derneği ailesinin birlik ve beraberliğini pekiştirmekte, üyelerimizin iş dünyasındaki başarılarını sosyal yaşamlarına da taşımalarına imkan tanımaktadır. ‘Yaza Merhaba’ partimiz, bu hedef doğrultusunda atılmış önemli bir adım olarak hafızalarımızda yerini almıştır.

Antalya Genç İş İnsanları Derneği büyük bir ailedir” diye konuştu. Ne güzel değil mi? bunun gibi nice eğlenceli partilere diyelim. Sevgilerimle…