Bu yıl 19. Su düzenlen ve büyük bir ilgi ile açan ve Dokumanın şan şerefi haline getirilen ve Hakan TÜTÜNCÜ’nün gittikçe geliştiği ve sempati topladığını hemen hemen tüm katılımcılar ve gelenlerin yüzde sekseni Hakan Tütüncü’yü lider olarak görmektedir. Bu simgeyi kazanmak.

Çok büyük ve her insana nasip olmaz. Başarının arkasında herkes durur. Sünnet töreni de yapıldı. Hele hele kendini sevdirmek ne kadara hoştur bilir misinin? Bu bakımdan her yere ulaşmaya çalışan, herkesin gönlüne girdiğini KUTLUYOR ve TEBRİK ediyorum.

Yeşilçam Dokuma Etkinlikleri ve nostalji geceleri başta Kepez halkı olmak üzere tüm Antalya ve Antalya’yı gezmek, dinlenme k ve eğlenmek için gelenlere turist diyoruz. Biz bunların hoşnutluğuna da talibiz.

Bu yılki Dokuma Park Yeşilçam etkinlikleri EVET yıldızların altında yapılan etkinlikler yüksek dereceli sıcaklarda olması biraz ziyaretçileri engelledi. Engelleme ve görüşlerimizi yazmamayı biz ayıp olarak düşünürüz.

Dokumapark şenliklerini 03 Eylül 2023’e kadar sürecek etkinliklerde çalışan müzikler toplumdan uzaktır. Sanki nereden geldiği sorulmadan gelerek, bir yerlerden çıkmış kişiler getirip sahne verilerek bu güzel organizasyonu baltalamış. Sanıyorum ki detaylı Nostalji müzik derken, hafif müzik değil. Bir de bizim kültürümüzün olmadığı müzik neye yarar? Saat 18.00’da bir DJ konsepten çok uzak şarkıları çalıyor.

Biraz müzik Türk olduğumuzu kanıtlamalı. Bize emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’nin değerlerini koruyacağız. Hakan Tütüncü’nün bu programı bilmediğini çıkan sanatçıları tanımadığın eminim.

Bakınız her gün ne çalınıyor?

*Boğaziçi masalı

*Alemin Keyfi yerinde

*Mavi Deniz

-Sen ne dersen de

*Aşkı bulacaksın

*Tatlı Gülüş

*….

Bu sözlerin içeriğine daha sonra gerekirse yazarız. Türk şarkıları varken DJ tarafından “ Zam zam” dansı da neyin nesidir?