Bugün size Antalya’da yaşanan ilginç bir olayı anlatmak istiyorum. Ayşe Taş Aldemir (29), çocukluğundan bu yana hiç görmediği ve 24 yıl sonra kavuştuğu babası Cemil Taş'ın (45) ölümü araştırmaya başladı.

Antalya'da yaşayan Taş ailelerinden 2 çocuktan küçük Ayşe, anne-babasının boşanması nedeniyle 2 aylıkken anneannesine verildi. Ayşe Taş Aldemir, çocukluğundan bu yana kendisini kabul eden babasıyla 24 yıl sonra, 2019 yılında bir araya geldi. Ayşe Taş Aldemir şu sözlere yer verdi:

"24 yıl sonra kavuştuğum babamı 2020 yılında kaybettim. Babamın midesinde ameliyat olduktan sonra dedemden kalan eve yerleşmişti. Aynı yıl oturduğu binadan düşerek ölmüştü. Beni gördükleri ve sakatlıkları kaybettiğini belirtti. Yıl sağlık çalışanlarının olay yerinde babaya müdahale etmedikleri, yanlış müdahalede bulunulduğundan şikayetçi olmuştum. Geçen günlerde 'soruşturma yapılamadı' diye cevap verildi. Videolarda da görünüyor ki babasının ölümüyle ilgili sağlık çalışanlarının ihmali var. Avukatımla görüştük, karara itiraz ettiniz. Sürecin takibi devam edecek. Boyunluğu sırasında, cep telefonuyla oynuyor. Sürekli bir gecikmeme var. Belki Zamanında yetiştirilirse, babam yaşarsa, umarım adil davranırız.” Babası için adalet arayan bir genç kızın sesi olmamız gerekiyor.